niedziela, 30 listopada 2014

KONKURS JEDNODNIOWY!


Zgodnie z zapowiedziami mamy dla Was konkurs. Jeśli kogoś z Was interesują opowiadania z zaskakującymi zakończeniami i chcecie poznać odpowiedź na pytanie, do czego zdolny jest człowiek, macie doskonałą okazję, by wygrać książkę, w której to wszystko znajdziecie. 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest ekipa Naszego Ksiażkowiru. 
2. Sponsorami nagród jest ekipa Naszego Ksiażkowiru. 
3. Konkurs trwa tylko dnia 30.11 do godziny 23:59. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
5. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwujecie bloga oraz e-mail.
b) Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez wybór ekipy Naszego Książkowiru. 
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail:nasz.ksiazkowir@onet.pl Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski albo mieć adres kontaktowy z terenu Polski.
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych prosimy o podanie imienia i nazwiska.
f) Jeżeli to możliwe prosimy o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a oraz o przekazanie informacji o konkursie "dalej".
g) Miło byłoby, gdybyście polubili nasz fanpejdż, dodali nas do znajomych na google+ oraz na Twitterze. 
6. Nagrodą w konkursie jest ebook Nie wierz w człowieka.  
7. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielać w komentarzu pod tym postem.
8. Aby wygrać nagrodę trzeba odpowiedzieć na na pytanie konkursowe:


Jaka jest według Ciebie najgorsza rzecz, jaką jeden człowiek może zrobić drugiemu? 

Zapraszamy do udziału w konkursie i liczymy na kreatywne odpowiedzi (bardziej kreatywne niż "zabić/zgwałcić/odbić małżonka")!


Zapraszamy też na fanpejdż autorki.  

2 komentarze:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: ma ra
  mara180893@gmail.com
  Moim zdaniem najgorszą rzeczą jest okłamywanie drugiego człowieka. Może występować pod różnymi postaciami: czystego kłamstwa, półprawdy i przemilczenia lub co tam jeszcze człowiek może wymyślić. Najgorsze jest, gdy człowiek robi to z premedytacją, wiedząc, że rani drugą osobę. Jednak nic nie przebije tego, jak czuje się okłamywany w chwili, gdy dowiaduje się o wszystkich skrzętnie skrywanych kłamstwach - jest to stan, w którym człowiek bardziej złości się na siebie niż na osobę winną, a wcale tak być nie powinno, jednak to prawda i dlatego kłamstwo jest najgorsze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się
  Firefly
  mari.h@op.pl
  Wydaje mi się, że najgorszą rzeczą jaką można zrobić drugiemu człowiekowi, to sprawić, że czuje się jak najgorszy śmieć. Zmieszać z błotem. Zranić tak potwornie, że druga osoba nie może znieść cierpienia i postanawia się zabić. No bo jak można być tak okrutnym? Rozumiem kogoś nie lubić, czy nawet nienawidzić, ale żeby zmieniać czyjeś życie w piekło? Poniżać? Jak można tak bardzo nie szanować drugiego człowieka? Tego nigdy nie zrozumiem...

  OdpowiedzUsuń