niedziela, 14 lutego 2016

Konkurs #7


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Dom wydawniczy REBIS.
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.


Zadanie konkursowe:
Po czym poznajecie zakochane pary, jeśli akurat nie trzymają się za ręce?


27 komentarzy:

 1. Zakochane pary poznaje po dyskretnych spojrzeniach oraz nieśmiałych uśmiechach które osoby często nawzajem sobie posyłają. Ponadto miłość poznaje także po sposobie w jaki zwracają się do siebie, czułe gęsty, delikatne słowa sprawiające że druga osoba uśmiecha się mimowolnie.

  Nick: MirandaMx3
  Email: marta08@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście wyrażam chęć zgłoszenia się do konkursu.

   Usuń
 2. Zgłaszam się
  Obserwuje jako : kozung
  Mail: a.b.slawinska@wp.pl

  Jest jakas magiczna siła, której nie widać gołym okiem a która jest między zakochańcami. Wyczuwa się to też w rozmowie - mają swój własny język, często przekomarzają się, stosują sformułowania które są tylko dla nich zrozumiałe. To po prostu czuć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Obserwuję z tego konta 😊
  Poznaję je po tym jak na siebie patrzą. Jedno spojrzenie zdradza wszystko 😊
  E-mail: karolina_4442@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuję z tego konta 😊
  Poznaję je po tym jak na siebie patrzą. Jedno spojrzenie zdradza wszystko 😊
  E-mail: karolina_4442@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Monika Stanisławska
  monikastanislawska@op.pl
  Obserwuję jako Monika Stanislawska
  Zakochane osoby można poznać po spojrzeniu i uśmiechu jaki do siebie kierują.Pary takie można poznać też po słowach,które do siebie wypowiadają oraz po tym,że zawsze chcą być obok siebie:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział.
  Obserwuję jako Anna Kosmala
  aniakosmala76@gmail.com
  Tajemniczy błysk w lekko zamglonych (miłością??) oczach. Miękkie gesty, uśmiech który oddziela od reszty społeczeństwa. Starannie dobierane słowa i radość która emanuje na zewnątrz. Tak właśnie wyglądają zakochani... Dla postronnych obserwatorów są troszkę... nietykalni :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się! Obserwuje jako Alicja Czarny
  maila: aliceblack524@gmail.com

  To dość łatwo poznać, bo nawet jeśli takie osoby będą starały się ukryć swoje uczucie, zdradzi ich... mowa ciała. Podświadomie będą szukali swojej bliskości, nie będzie im w głowie zachowywanie dystansu, czy myślenie o przestrzeni osobistej, bądą notorycznie ją naruszać, szukać kontaktu cielesnego, dotykać się niby przypadkiem. Zwykli znajomi raczej nie patrzą sobie zbyt często w oczy, osoby zakochane robią to bardzo często, szukają się również spojrzeniem, a kiedy ich wzrok się odnajduje... choćby nie wiadomo jak dobrymi aktorami byli, nie są w stanie powstrzymać uśmiechu na widok osoby, którą darzą uczuciem. Więc nawet jeśli mężczyzna i kobieta nie trzymają się za ręce, łatwo poznać, czy jest między nimi jakieś uczucie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Joanna Zieleniecka
  Biorę udział w konkursie.
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka.
  Mój mail : asia_261@interia.pl

  Zakochane pary najłatwiej poznać po spojrzeniu jakim siebie nawzajem obdarzają. Iskra w oku błyszcząca miłoscią widoczna jest juz z daleka i nie trzeba dlugo sie zastanawiac czy tych dwoje ludzi sie kocha czy nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!
  Fb- Magdalena Szymańska
  e-mail: mmmadziasz@wp.pl

  Miłość widać w ich spojrzeniu, uśmiechu, czułych gestach :)

  OdpowiedzUsuń
 10. zgłaszam się!
  Obserwuję jako Maria De
  E-mail: mariaxdex@gmail.com
  odpowiedź: Po tym jak na siebie patrzą, po tym jak jedno z nich poprawia drugiemu czapkę/szalik, po ich wzajemnych uśmiechach :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gesty :) jeśli nie jest to trzymanie się za ręce to jest to spojrzenie, przytulenie, buziak, poprawienie włosów, czapeczki czy szala
  Biorę udział obserwuje jako Klaudia Płatek klaudia658@gmail

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszam się :)
  Obserwuje jako kasia tkasia, e-mail kasiolek09@wp.pl.
  Takak w tytule Mowa ciała :) wystarczy zobaczyć jak na Siebie patrzą, drobne gesty, niby niewidzialny drobny dotyk to po prostu sie widzi, uśmiech, błysk w oku :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się i biorę udział :)
  Obserwuję jako Monika Sz.
  FB: Monika Szuryga
  mail: fajnarodzinkaa@wp.pl

  Odp.

  Zakochańców można poznać po mowie ciała ;) Do nikogo innego tak się nie uśmiechną, na nikogo innego tak nie spojrzą, nikomu innemu nie pokażą tego "błysku w oku". ;) Czysta chemia. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Biorę udział.
  Obserwuję jako Kasia Leja
  E-mail: kasiaa.leja@interia.pl

  Mam w sobie coś takiego, że potrafię na odległość rozpoznać uczucie, którym darzy się dwoje ludzi. Nie muszę widzieć ich splecionych dłoni, ani pocałunków, ani czułych objęć, żeby wyczuć w nich chemię miłości i wzajemne przyciąganie się. Na twarzach Zakochańców maluje się ramka szczęścia, w której środku widnieją dwa ciała, dwie dusze, dwie różne osoby, dwie połówki, które pomimo wszystko wspaniale się uzupełniają. Wystarczy spojrzeć na ich oczy, a dostrzeżemy w nich ocean miłości, który pozbawiony jest przyziemnych spraw, trosk i monotonności. Bywa i tak, że Zakochana Para podskakuje z tej uciechy radośnie, wtedy to ja już mówię, że idzie ku wiośnie. <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Chodząca Parodia
  E-mail: give.me.therapy107@gmail.com

  Żeby poznać zakochane pary, wystarczy przyjrzeć się mowie ciała. Mówi się, że wystarczy jedno spojrzenie, ale jak widzi się mężczyznę i kobietę, którzy nie potrafią oderwać od siebie wzroku, to od razu można się domyślić, że są w sobie bardzo zakochani. Podobno można to także rozpoznać po tym, że dwie osoby naśladują swoje gesty. I czasami można dostrzec taką zależność, że gdy jedna osoba wykona charakterystyczny ruch ręką, to druga osoba może wykonać niemalże identyczny gest. W takich chwilach myślę sobie: "Rany! Oni są jedną duszą w dwóch ciałach. To musi być miłość." Ponadto osoby zakochane nie mogą przestawać się uśmiechać, gdy są blisko siebie. To chyba jedno z zachowań, które najbardziej utwierdza w przekonaniu, że te osoby muszą być zakochane. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. nvm44@o2.pl
  Ewa Fiłoc
  Po spojrzeniach jakie kierują do siebie. Uśmiechach, które rozumieją tylko oni. Na podstawie tego w jaki sposób ze sobą rozmawiają. No i oczywiście gestykulacji podczas rozmowy, niby przypadkowym dotknięciu ramienia czy policzka.

  OdpowiedzUsuń
 17. zgłaszam się,
  obserwuję jako Aleksandra Rybacka, fb też ;)
  mail olka880128@gmail.com

  z krótkim stażem- są w siebie zapatrzeni i świata poza sobą nie widzą, z dłuższym stażem- rozumieją się bez słów a tacy naprawdę dobrze dobrani rozumieją się bez słów i patrzą nie na siebie, tylko w tym samym kierunku:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się!
  Obserwuję;
  bloger; Paulina O
  fb; Paulina Ochęcka
  inst; paulina_possi
  e-mail; paulinka.o@op.pl

  Wystarczy spojrzeć na oczy. "Oczy są zwierciadłem duszy".

  OdpowiedzUsuń
 19. zgłaszam się, obserwuję jak Alex ( Janicka Aleksandra)
  a.janicka993@gmail.com

  oczywiście mowa ciała. nie trzeba trzymać się za ręce. Zakochane pary dopasowują się do siebie, synchronizują krok, często zwróceni są w stronę swojej drugiej połówki. Czasem dziewczyna idzie pół kroku za chłopakiem ( on jest ostoją bezpieczeństwa) idąc ocierają się o siebie ramionami. siedząc nie krzyżują nóg czy rąk, są zwróceni do siebie zachowując postawę otwartą. Stojąc pary zawsze są lekko skierowane w swoją stronę, pojawiają się drobne gesty czy czułości .

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Desari
  email: desarrii@gmail.com
  Facebook: Martyna P.
  Banner tutaj: czas-dla-ksiazek.blogspot.com
  Odpowiedź: Tylko i wyłącznie po spojrzeniu. Nasze ciało może ukryć wszystko, ale spojrzenia osoby zakochanej nie da się ukryć. Bo to w oczach zawarta jest cała prawda o nas.

  OdpowiedzUsuń
 21. zgłaszam się
  obserwuję Beata Lewandowska
  adhd9@wp.pl
  fb Beata Wisienka Lewandowska
  Poznaję ich po oczach bo oczy są zwierciadłem duszy

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Klaudia Bujak
  klazia2511@gmail.com
  W gestach,to jak na siebie patrzą,jak się uśmiechają gdy na siebie patrzą,przytulają i rozmawiają.W oczach pojawiają się iskierki i banan na twarzy :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Patrycja Zygmunt
  E-mail: zygus5@onet.eu
  Można ich poznać po sposobie patrzenia na siebie, gestach, ukradkowych spojrzeniach, sposobie mówienia i traktowaniu bez względu na sytuacje.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Grażyna Wróbel
  e-mail: wrobel.g89@gmail.com

  Przede wszystkim po tym jak są w siebie zapatrzeni, jak się do siebie uśmiechają, jak ze sobą rozmawiają.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się
  obserwuję jako gosia.h-m
  mail. gosia.h-m@o2.pl

  "Zapatrzeni w tańcu, zapatrzeni w siebie
  Zapatrzeni w słońcu, zapatrzeni w niebie
  Wciąż niepewni siebie, siebie niewiadomi
  Pytać wciąż będziemy, pytać po kryjomu "
  miłość po prostu widać i czuć w każdym geście, pojrzeniu, dotyku, współistnieniu ciał :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Zaczytany glonek :)
  E-mail: mziarka@gmail.com

  Po sposobie patrzenia! I poruszania się :) Pary potrafią patrzeć na siebie w ten jedyny, specyficzny, głęboki, szczęśliwy, troskliwy i roześmiany sposób. Albo widać, że np. mężczyzna idzie w taki sposób, żeby osłaniać partnerkę albo być gotowym w każdej chwili złapać ja za rękę :)

  OdpowiedzUsuń