czwartek, 18 lutego 2016

WYNIKI - DZIEŃ MIŁOŚCI Z KSIĄŻKOWIREM

Hej, hej!
Trochę Was potrzymaliśmy w niepewności... więc już możemy podać wyniki! Nie możemy też powiedzieć, że miałyśmy mało pracy. Miałyśmy jej bardzo dużo - wyłonienie tylu zwycięzców, z tak wielu konkursów... mordercza praca, ale z uśmiechem na twarzy! W końcu uszczęśliwimy teraz tak wiele osób... ;)
Przejdźmy jednak do konkretów:

BLOG:

#1 - Steffi, Ivy
#2 - Rosselia, Seliia
#3 - SaraK
#4 - Sheena Wolf
#5 - Żaneta K.
#6 - Arisa Arainai
#7 - Alicja Czarny
#8 - Dominikkka, Mentalistka
#9 - Loola, Lucjakid, kocham książki, Paulina Balcerzak, Chodząca Parodia
#10 - JolaG, Monika Sz.
#11 - Steffik
#12 - Klaudia O, Anittkkaa, Ola Nowak, Monika Sz., Zjadam Skarpety
#13 - Iwona Pietrucha
#14 - Caityrina
#15 - Lulona
#16 - DamianA, ann
#17 - numerion2908, Daria Chojecka
#18 - Dagmara Konieczna
#19 - Books ate my heartZwycięzców prosimy o zastosowanie się do wytycznych, które ujęłyśmy w regulaminie konkursowym :) Ten aspekt będziemy już przestrzegały BARDZO restrykcyjnie - w tytule wiadomości proszę wpisać numer wygranego konkursu oraz swój nick, pod którym jest się na tej liście!

Przypomnienie regulaminu:
1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga/FB/YT/Instagram (w zależności od tego, gdzie odbywa się dany konkurs) oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby.
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek.
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie albo inne portale społecznościowe (zakładka na blogu po prawej stronie bloga)
g) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. Może się jednak zdarzyć, że poczta zagubi przesyłkę - nie odpowiadamy za to, z racji tego, że same wysyłamy tylko niewielką część z nagród konkursowych i nie dostajemy numeru nadania!!!
h) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

24 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę i dziękuję. Po raz pierwszy coś wygrałam. :) Wszystkim wygranym gratuluję i tym "niewygranym" też. W końcu to była świetna zabawa. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, super! Bardzo się cieszę. Już wysyłam adres :))
  Dagmara K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo! :) i gratuluję reszcie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo bardzo się cieszę:) Dziękuję i gratuluję pozostałym:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka szkoda :( Gratuluję zwycięzcom. Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ciągle wygrywają te same osoby :( i tu i na FB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staramy się, żeby wygrało jak najwięcej osób - ale nie mamy pojęcia, kto kryje się pod nickami, a zarówno na blogu, jak i YT oraz Instagramie raczej nie ma podawanych pełnych imion i nazwisk. Po prostu... wygrywają najlepsze odpowiedzi - według naszej subiektywnej opinii :)

   Usuń
 8. Dziękuję <3
  Gratuluję pozostałym :D

  OdpowiedzUsuń