niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs #29

1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest KathLily Handmade
2. Niniejszy konkurs trwa 06.12.2015 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail,a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz yt - oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Jedna z poniższych bransoletek: 

Zadanie konkursowe:

Macie jakiś ulubiony rodzaj biżuterii, który kolekcjonujecie? Czekamy na zdjęcia waszych zbiorów :)

wysyłajcie je na: nasz.ksiazkowir@onet.pl

8 komentarzy:

 1. Zgłaszam się !
  Obserwuję jako: Natalia Żmijska
  E-mail: kotek11.1999@gmail.com

  Kolekcjonuje właśnie bransoletki i chciałabym dostać pomarańczowa. Według mnie symbolizuje siłę i moc w tym ogniu. Szkoda, ze aktualnie nie znajduje się i siebie w domu, na pewno bym wysłała zbiór swoich malenstw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Zdjęcie już wysłane :)
  Obserwuję jako: Książkomania Recenzje
  mail: ksiazkomaniaa@gmail.com

  Banerek udostępniony i konkurs na fanpage'u również :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział.
  Obserwuję jako Cleo M. Cullen
  banner: una-infinidad.blogspot.com
  cleo.cullen17@interia.pl

  Uwielbiam bransoletki i mam ich dość dużo. Kilka z posiadanych robionych było na zamówienie, gdyż chciałam oddać nimi siebie i moje zamiłowanie do seriali bądź innych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako kasia tkasia
  e-mail kasiolek09@wp.pl
  Niestety nie ma mnie w domku i nie dam rady zrobić zdjęcia :) ale moja mała kolekcja liczy się z kilka dziesięciu kolczykó różnych przeróżnych które uwielbiam nosić ;) i z kilku nastu naszyjników przede wszystkim długich ! :) serca najcześciej to są serca na szyi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się! Obserwuję jako Kasia Leja, e-meil kasiaa.leja@interia.pl

  Wielkimi zbiorami pochwalić się niestety nie mogę, ale mam swojego biżuteryjnego ulubieńca, który za każdym razem na nowo mnie w sobie rozkochuje. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział.;)
  Obserwuje jako Kim Ye Jin.
  @: kimyejin02130@gmail.com

  Zdjęcia nie mogę wysłać.;-; Ale mój zbiór składa się z najróżniejszych rzeczy. Uwielbiam różnorodność. Mam kocie uszka, różki na spinkach, srebrną, prostą celebrytę, bransoletkę typowo dziecięco z typowych plastikowych, kolorowych koralików, tattoo choker granatowy i wiele wiele różność .

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się !
  e-mail : patrycja.dorotka@gmail.com
  Obserwuję jako : Patrycja Waniek

  A zdjęcie zaraz wysyłam. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Musza K.
  domino1994domino@o2.pl

  Kiedyś uwielbiałam kolczyki i kupowałam je wszędzie, gdzie się zjawiłam. Ogólnie preferuję biżuterię sztuczną (bo jest tania i można wyhaczyć zabawne, fantazyjne wzory) :)

  OdpowiedzUsuń