sobota, 10 czerwca 2017

Julia Quinn - "Tylko ta noc" [zapowiedź]

Przedstawiamy nasz kolejny czerwcowy patronat :)
Klika słów o fabule:
Daniel Smythe-Smith, hrabia Winstead, przez trzy lata ukrywał się w Europie przed ścigającymi go zabójcami. Teraz powraca do domu. Jest przekonany, że nic mu już nie grozi. Nie wie, jak bardzo się myli…

Na rodzinnym wieczorku muzycznym jego wzrok przykuwa piękna pianistka. A jego zachwytu nie studzi nawet odkrycie, że Anna Wynter jest… guwernantką.

 Anna nie może wyjawić nikomu swego prawdziwego nazwiska. Nawet Danielowi, pierwszemu od lat mężczyźnie, który budzi drżenie jej serca. Jest przekonana, że bezpieczeństwo zapewnia jej tylko przybrana tożsamość. Nie wie, jak bardzo się myli…JULIA QUINN, jedna z największych gwiazd romansu historycznego, ukończyła Harvard i studiowała medycynę w Yale. Jej powieści są wydawane w blisko milionowych nakładach, wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym kilkukrotnie najbardziej prestiżową: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Wspaniałe dialogi i niezapomniane postacie bohaterek – pełnych energii, odważnych kobiet, gotowych łamać konwenanse epoki – nadają nieodparty urok błyskotliwym powieściom Julii Quinn, nazywanej współczesną Jane Austin.


Może czytaliście już tę powieść w poprzednim wydaniu? Okładka tego jest o wiele ładniejsza, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji, tym lepiej!
Standardowo niedługo możecie spodziewać się recenzji i konkursów!

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że powiesć będzie bardzo klimatyczna, będzie czuć klimat tamtych dostojnych czasów. Zobaczymy... Czekam na recenzję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawi mnie ta książka. To, że nazywają autorkę współczesną Jane Austin także przemawia na jej korzyść ;-) Ze swojej strony mogę polecić moją ulubioną książkę "Zatrzymać Dzień". Jest bardzo nietypowa. Myślę, że każdy powinien ją przeczytać. Serdecznie polecam i pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń