REGULAMIN KONKURSÓW/RODO

Regulamin konkursów:

1. Organizatorem konkursów są recenzentki bloga Nasz Książkowir (ksiazkowir@gmail.com).
2. Termin trwania konkursu jest podany w poście.
3. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu w osobnym poście na blogu, lub w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu na fp lub instagramie jako komentarz w poście konkursowym.
4. Zwycięzca ma maksymalnie 2 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się z adresem do organizatora (poprzez e-mail lub w wiadomości prywatnej na fp, chyba że w poście jest podane inaczej). Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby. - chyba, że w poście konkursowym ten czas jest wydłużony lub skrócony.  
5. Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski lub mieć polski adres korespondencyjny.
6. W przypadku konkursu na blogu: w konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych prosimy o podanie imienia i nazwiska.
7. Na wysyłkę nagrody organizator i sponsor mają miesiąc. Czasem, w wyjątkowych sytuacjach, informujemy o wydłużeniu się wysyłki nagrody.
8. W przypadku konkursu na facebooku: facebook nie jest w żaden sposób związany z konkursem. W przypadku konkursu na instagramie: instagram nie jest w żaden sposób związany z konkursem.
9. Warunki uczestniczenia w konkursie są podane w poście konkursowym. Udział w konkursie jest dobrowolny, a udostępnienie i polubienie postu konkursowego nie jest obowiązkowe.
10. Konkurs jest rozstrzygnięty dopiero wtedy, gdy zgłoszeń jest minimum dziesięć (w przypadku jednej nagrody) - lub wielokrotność (w przypadku więcej niż jednej książki w nagrodzie - na przykład dwadzieścia zgłoszeń przy dwóch książkach w ramach narody, itp.)
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i w celu podania wyników konkursowych.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Ponadto informujemy, że:

1. Administratorami danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru. Współadministratorami danych są sponsorzy konkursów (szczegółowo określeni w konkursie). Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
2. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a dane zwycięzców w celu przekazania im nagrody.
3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. na podstawie zgody uczestników. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
4. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: a) imię i nazwisko, b) adres e-mail, c) w przypadku zwycięzców: także adres zamieszkania i numer telefonu
5. Osobie, która udzieliła zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z prawa do cofnięcia zgody należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail ksiazkowir@gmail.com.
6. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz przysługuje prawo do sprostowania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. W celu skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail ksiazkowir@gmail.com.
7. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
8. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania o wynikach konkursu.
9. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, lecz nie będą poddawane profilowaniu.
10. Dane zwycięzcy nie będą przetrzymywane dłużej, niż jest to wymagane (będą usuwane po przekazaniu ich do sponsora nagrody).

91 komentarzy:

 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu i ogłoszenia wyników 🍀

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu i ogłoszenia wyników 🍀

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczytana Magda
  Akceptuję.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu i ogłoszenia wyników.

  OdpowiedzUsuń
 4. Akceptuję regulamin. ANITA Balicka

  OdpowiedzUsuń
 5. Akceptuję regulamin :3 Aleksandra Władaczyńska

  OdpowiedzUsuń
 6. Akceptuję regulamin. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu i ogłoszenia wyników. Beata Górniewicz

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapoznałem się i akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapoznałem się i akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Akceptuję.Eugena Bondaruk

  OdpowiedzUsuń
 10. Akceptuję regulamin. Katarzyna Neudek, na fb Kasia Neu

  OdpowiedzUsuń
 11. Ania szewczyk akceptuje

  OdpowiedzUsuń
 12. Akceptuje tomasz tom

  OdpowiedzUsuń
 13. Gabriele aprigliano akcept

  OdpowiedzUsuń
 14. Akceptuję regulamin
  Iwona Wendreńska

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapoznałam się i akceptuję regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu i ogłoszenia wyników. Zapoznałam się i akceptuję regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 17. Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

  OdpowiedzUsuń
 18. Katarzyna Adamczyk4 czerwca 2019 10:38

  Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowyxh

  OdpowiedzUsuń
 19. Akceptuję regulamin oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Lidia Paschke

  OdpowiedzUsuń
 20. Justyna Wcisło29 lipca 2019 02:00

  Akceptuję

  OdpowiedzUsuń
 21. Akceptuję regulamin

  OdpowiedzUsuń
 22. Wszystkie książki wydają się interesujące jednak mnie najbardziej ciekawią dwa tytuły "Serce na sprzedaż" oraz "Życie Cię kocha Lili"

  OdpowiedzUsuń
 23. Przeczytałam wiele książek ale tych nie miałam jeszcze okazji. Jestem ich bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 24. Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz w celu ogłoszenia zwycięzcy konkursu ☺️

  OdpowiedzUsuń
 25. Eugeni a Bondaruk Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz w celu ogłoszenia zwycięzcy.

  OdpowiedzUsuń
 26. Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych

  OdpowiedzUsuń
 27. akceptuję regulamin


  OdpowiedzUsuń
 28. Akceptuje regulamin

  Piękne zestawy

  Basia P.

  OdpowiedzUsuń
 29. Akceptuję regulamin

  OdpowiedzUsuń
 30. Akceptuję
  Agnieszka Pasierbik

  OdpowiedzUsuń
 31. Akceptuję regulamin

  OdpowiedzUsuń
 32. Akceptuję regulamin konkursu

  OdpowiedzUsuń