niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs #6


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Wydawnictwo Znak
2. Niniejszy konkurs trwa 06.12.2015 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail,a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz yt - oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.


Zadanie konkursowe:

Z jaką sławną osobą chcielibyście spędzić święta?30 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Ania K
  E-mail: ania0134@o2.pl
  Odpowiedź na pytanie:
  Chciałabym te święta spędzić z Cleo. Ma wspaniały głos, więc kolędy z pewnością umilałyby nam czas. Poza tym Cleo jest przesympatyczną kobietą, ma bogatą osobowość i pełno talentów. Zaimponowała mi już niejednym. Myślę, że gdybym miała szansę spędzić z nią święta, byłby to jeszcze bardziej wyjątkowy czas niż zwykle. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Mitchelia
  E-mail: ksiazki.mitchelii@gmail.com
  Baner: ksiazki-mitchelii.blogspot.com w zakładce konkursy
  Odpowiedź na zadanie konkursowe:
  Cóż, dla tych, którzy mnie znają, to chyba nie jest ani odrobinę dziwne, że najbardziej chciałabym spędzić święta z zespołem One Direction. Jestem ich wielką fanką i marzy mi się, że będziemy siedzieć przy jednym stole, dzieląc się opłatkiem i wymieniając prezentami, a oni będą śpiewać kolędy tymi swoimi niebiańskimi głosami. Na koniec wygłupialibyśmy się na dworze, lepiąc bałwany i rzucając śnieżkami (o ile byłby śnieg). To byłyby najpiękniejsze święta, bo nie tylko mogłabym ich spotkać, ale też bliżej poznać i spędzić z nimi więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Luna
  e-mail: klaudiamarlena@wp.pl
  Odpowiedź:
  Święta chciałabym spędzić z J.K. Rowling i spędzę (chociażby tylko przez łącznik jakim są książki) Uwielbiam całą serię jej pióra. Czytając przygody Harrego przenoszę się do innego świata i tak naprawdę nic już nie ma znaczenia. Chodzę razem z nim do Hogwartu, szukam horkruksów i walczę z Voldemortem :D Harry Potter jest moim "Kevinem samym w domu".

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuje jako: Lord Victor
  e-mail: wiktor.bury@gmail.com
  Odpowiedź:
  Skoro nikt nie powiedział, że musi być to jakiś celebryta/gwiazda, to ja chciałbym spędzić święta z osobą, która jest dzisiaj szczególnie znana, a mianowicie ze... Świętym Mikołajem :) Ale tym prawdziwym :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się. Obserwuję jako Monika Płatek. Mail: monika.platek.79@gmail.com.
  Święta Bożego Narodzenia poprzedzają moje urodziny. Dlatego zdmuchując świeczkę na urodzinowym torcie wypowiedziałabym swoje jedyne największe marzenie. Tegoroczne święta chciałabym spędzić w towarzystwie Małgorzaty Musierowicz oraz jej córki Emilii Kiereś. Dlaczego? Jestem fanką Jeżycjady. Zaczytuję się w tej serii odkąd na mikołajki w ósmej klasie dostałam „Szóstą klepkę”. Z uwagą śledzę losy bohaterów Jeżycjady. Jak dotąd nie udało mi się spotkać z tymi pisarkami. Chciałabym spędzić z nimi wigilijny wieczór, razem śpiewać kolędy, rozmawiać. Marzyć każdemu wolno, dlatego puszczam wodze fantazji. Wymarzone święta chciałabym również spędzić w towarzystwie mojego ukochanego zagranicznego autora – Nicholasa Sparksa. Jego książki budzą we mnie wiele emocji, nie pozwalają przejść obojętnie. Największe wrażenie wywarła na mnie historia opowiedziana w książce „ Anioł stróż”. Oglądałam również większość ekranizacji powieści Sparksa. Te historie poruszają do głębi, sprawiają, że serce pęka na milion drobnych kawałków, płyną wezbrane potoki łez. Myślę, że święta spędzone w tak doborowym towarzystwie byłyby niepowtarzalne, wyjątkowe. Bo nie ma nic cenniejszego dla fanów niż spotkanie z ukochanymi pisarzami. Chętnie nauczyłabym Sparksa polskiej kolędy „Cicha noc”.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako Dana
  e-mail: lorien_dana@o2.pl
  Chciałabym spędzić Święta z jedna z moich ulubionych autorek Jodi Picoult albo z Colleen Hoover. Mogłabym porozmawiać o książkach i dowiedzieć się coś więcej o nich samy no i może po posmakowaniu moich pierniczków skusiłyby się na podpisanie moich książek ( w ramach prezentu świątecznego oczywiście ) :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się
  Obserwuje jako książkomaniaczka 23, instagram :edyta56
  email:ksiazkomaniaczka23@gmail.com
  Chciałabym spędzić święta z Suzanne Collins i igrzyskami śmierci. DLaczego? Powodów jest wiele ale najbardziej dlatego, że uwielbiam te serię i to jest jedno z moich takich większych "marzeń" a przecież święta słyną z tego, że są magiczne i wszystko może się zdarzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się !
  Obserwuję jako: Patrycja H.
  E-mail: mariolalolek@o2.pl
  Święta chciałabym spędzić z moim największym idolem. Jest nim Dawid Kwiatkowski.
  Kwiat kocha swoje fanki, szanuje je nawet, gdy niektóre zachowują się bardzo dziecinnie.
  Ten człowiek jest moją motywacją. W swojej pierwszej piosence ''Biegnijmy'' śpiewa o spełnianiu swoich marzeń i o samorealizacji. :D Jego każda następna piosenka jest coraz dojrzalsza, lepsza i bardziej wyjątkowa od poprzedniej. Dawid jest młodym, otwartym na świat człowiekiem kochającym życie i spełniającym swoje marzenia, mimo ludzie, którzy go krytykują. Chciałabym go spotkać, przytulić, zdobyć upragniony autograf i zdjęcie, ponieważ sława go nie zmieniła; nadal jest tak samo cudowny. :D Kwiatonators 4ever <3 ''Tak, teraz jest ten moment by żyć!''

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Chodząca Parodia
  e-mail: give.me.therapy107@gmail.com

  Święta chciałabym spędzić z Edgarem Allanem Poe. Oczywiście, gdyby jakimś cudem mógłby choć na jeden dzień wrócić do żywych.. Zależy mi na tym, gdyż bardzo ciekawią mnie okoliczności jego śmierci. Nikt nie jest pewny, co tak naprawdę się z nim stało. Jego biografia jest bardzo interesująca i pełna nieścisłości. Może przy gorącym barszczu czy pierogach mógłby zdradzić swój sekret. :) Edgar Allan Poe jest wybitnym przedstawicielem amerykańskiego romantyzmu. Sprawia wrażenie osoby, która widzi znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Mógłby pomóc mi dostrzec ten inny świat, który nawiedzał go nieustannie. Ja też chciałabym dać mu coś od siebie: postarałabym się, by mógł się od czasu do czasu uśmiechnąć. Jestem przekonana, że gorąca czekolada w tym wypadku zdziałałaby cuda.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Marysia Wójcik (nie mam bloga)
  e-mail: mary023@op.pl
  Święta chciałabym spędzić ze Stephenem Hawkingiem (chociaż on pewnie by tego nie chciał ze względu na swój ateizm :D). Jego intelekt mnie przytłacza! Gdy tylko pomyślę, ile mogłabym mu zadać pytań i ile odpowiedzi mogłabym uzyskać, zaczynam mieć gęsią skórkę! Mieć tak genialny mózg to nieprawdopodobne. A tak na koniec... Pewnie gdyby doszło do takiego spotkania nie mogłabym z siebie wydusić słowa i tylko patrzyłabym na Stephena, który miałby ze mnie ubaw!

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się
  obserwuję jako: Iza Czyta
  email: iza380@o2.pl
  Święta najbardziej chciałabym spędzić z moim tatą... niestety to będą już trzecie święta bez niego. Skoro mogę wybrać ze sławnych osób to byłby to pan Szymon Hołownia. Jego książki pozwalają mi poszerzać moją wiarę i nie są pisane trudnym językiem tak, że każdy może zrozumieć czasami nieco zawiłą teologię. Chętnie podyskutowałabym z Panem Szymonem Hołownią o Bogu, śmierci i tym co jest potem...

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszam się! Obserwuję jako Ewelina Jabłońska. E-mail: ewelinaja1992@gmail.com
  Jestem zapaloną miłośniczką siatkówki i od lat wielką fanką talentu i osobowości Mariusza Wlazłego. Gdybym miała szansę, chciałabym spędzić z nim święta, porozmawiać i podziękować. Porozmawiać o siatkówce, o fotografii, o życiu. Podziękować za mnóstwo wzruszeń, których dostarczał mi, gdy oglądałam jego grę na boisku. Porozmawiać o finale MŚ w katowickim Spodku, o jego decyzji zakończenia reprezentacyjnej kariery, która to właśnie wywołała równie wielkie morze łez, jak samo zdobycie złota. Takie spotkanie byłoby spełnieniem mojego marzenia, rekompensatą za to, że innego marzenia już nie spełnię, bo nie zobaczę na żywo pana Mariusza w biało-czerwonej koszulce z orzełkiem na piersi...

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się
  obserwuje jako Natalia Wójcik
  e-mail: natka14@autograf.pl
  Święta bardzo chciałabym spędzić z Kristin Cast i Phyllis Christine Cast, ponieważ uwielbiam ich serię książek. Na każdą część książki czekałam z niecierpliwością. Mogłaby porozmawiać z nimi na temat ich książek no i oczywiście o nich samych :) To jest właśnie moje marzenie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako Dakota
  E-mail: aleksandra.bartczak1mi@poczta.fm
  Jest wiele sławnych osób, z którymi chciałabym spędzić święta, ale chyba tak najbardziej to z dziewczynami z Little Mix. Mają w sobie tyle pozytywnej energii i z całą pewnością zaraziłyby nią i mnie - największego smutasa na świecie. Razem z Jade mogłabym ubrać choinkę (chociaż pewnie ona już by przywiozła swoją ozdobioną), z Perrie piekłabym różne słodkości, z Leigh-Anne wypiłabym kompot z suszu, a z Jesy rozpakowałabym prezenty. Potem wszystkie zaśpiewałybyśmy najpiękniejsze na świecie kolędy i niesamowitą Secret Love Song. Takie święta zapamiętałabym na długo. Czułabym, że znalazłam przyjaciółki. Życzyłabym im dalszych sukcesów i jeszcze większej kariery. Na pewno chciałabym żeby były szczęśliwe i czuły się spełnione :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się!

  Święta chciałabym spędzić z Ianem Somerhalderem, znanym jak Damon (tudzież Dejmon) z Pamiętników Wampirów.
  Dlaczego?
  1. Jest przystojny.
  2. Jest nieziemsko przystojny.
  3. Mojej wrednej ciotce, która przy okazji każdych świąt pyta mnie, kiedy wyjdę za mąż, opadłaby szczęka aż do samej podłogi! ;)

  Obserwuję jako Paulina Stachyra
  paulina.st91@gmail.com
  Udostępniam: https://plus.google.com/103990863907004917634/posts/jf9qF1e84Bh

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się.
  Obserwuję bloga jako złodziej dusz.
  e-mail: krystynka7560@gmail.com
  Jeżeli miałabym wybierac, chciałabym swoje święta spędzic z Michałem Żebrowskim lub Danielem Olbrychskim :) obu tych panów uwielbiam, szczególnie za perfekcyjnie zagrane role m.in. w "Ogniem i mieczem" (oboje), "Potop" (Daniel Olbrychski), "Wiedźmin" (Michał Żebrowski). Nawiasem mówiąc, uwielbiam całą trylogię i nie wyobrażam sobie jej bez nich :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłaszam się
  Obserwuję jako: Klaudia Płatek
  Mail: klaudia658@gmail.com

  Z Małgosią Kożuchowską ! Jest to bardzo sympatyczna osoba i cudowna aktorka która nie traci na rolach w które wchodzi całą sobą. Wierze że święta te byłyby niezapomniane ! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam swój udział.
  Obserwuję bloga jako Aleksandra M.
  olkammm@o2.pl
  fb Aleksandra Makaruk
  Chciałabym spędzić święta z Jamsem Bluntem (oczywiście oprócz mojej wspaniałej rodzinki i chłopaka). Uwielbiam jego hipnotyzujący głos i niezwykłą wrażliwość. Poprosiłabym, go o zaśpiewanie mojej ulubionej piosenki – Tears and rain, a świąteczne hity tym razem odeszłyby na dalszy plan. Byłabym w siódmym niebie. Szkoda, że można sobie tylko pomarzyć...

  OdpowiedzUsuń
 19. Biorę udział! :)
  Obserwuję jako Randaksela
  emulcja@gmail.com

  Chciałbym spędzić święta z Dorotą Terakowską. Moim zdaniem najlepszą pisarką. Chciałbym posłuchać jej innych historii, które na pewno wymyśliła, a nie zdążyła już zapisać. Jest dla mnie kimś ważnym bo ona pokazała mi rolę dobra i zła w świcie (dzięki swojej książce: Tam gdzie spadają Anioły). Pokazała mi różne oblicza Boga. Czym jest przeznaczenie. Pokazała jak dorastać, jakie cechy są w życiu ważne, a co powinniśmy w swoim życiu zmieniać. Pokazała naturę człowieka. Zaprowadziła mnie do świata bez koloru czerwonego. Przenosiła do innych miejsc, budziła moją wyobraźnię. Nauczyła i uświadomiła mi wiele rzeczy, a nigdy z nią nie rozmawiałam, nie twarzą w twarz. Gdyby istniała taka możliwość to z nią chciałabym spędzić święta.

  OdpowiedzUsuń
 20. Biorę udział! :)
  Obserwuję jako: Natalia Kapela
  e-mail: nk1986@wp.pl
  Chciałabym spędzić Święta z aktorką Grażyną Szapołowską, gdyż jest to niezwykle ciekawa i kontrowersyjna postać. Może być nie lubiana ponieważ wydaje się być wyniosła i egzaltowana, ale dla mnie jest intrygująca, piękna i inna niż większość aktorek, więc chętnie bym ją poznała aby zaspokoić swoją ciekawość jaka jest prywatnie...

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Książkomania Recenzje
  mail: ksiazkomaniaa@gmail.com

  Trudne pytanie, a może tak wiele jest osób, które są poza zasięgiem, by spędzić z nimi święta? Pewnie to drugie… jednak decydując się na jednego takowego osobnika wybieram – zespół Enej! :D HA! Wyobrażacie sobie święta z Enejem? biesiada, muzyka, folk, akordeon, trąbki, zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, dobry humor… jej tyle pozytywnych emocji! Enej jest zespołem, który słynie z poszanowania tradycji, a muzyka jaką tworzy wręcz przesiąknięta jest obyczajami. Więc dlaczego, by nie zaprosić ich na święta? Chociaż wolałabym jechać do nich i poznać ich obyczaje świąteczne :) Zapewne mają bardziej hmm urozmaicone? :) Jedno wiem na pewno – byłyby to święta niezapomniane i pełne wrażeń, a wspólne śpiewanie kolęd przy tak znakomitym akompaniamencie… marzenie! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się, obserwuje: vaapku
  vaapku@gmail.com

  Nie wiem, czy obecnie ta postać jest jeszcze kojarzona, ale chciałabym spędzić święta z Mattim Hautamaekim (skoczek narciarski). Lal temu 15, gdy byłam jeszcze grzeczną dziewczynką chodzącą do szkoły podstawowej, triumfy w sportach zimowych święcił Adam Małysz i oczywiście wszyscy Polacy obowiązkowo oglądali jego występy - ja również. I tak się jakoś złożyło, że właśnie wtedy przyszedł na mnie ten moment - moment, który każda dziewczynka musi przeżyć - moment zakochania się w jakimś sławnym, dużo starszym mężczyźnie. I ja zakochałam się właśnie w Mattim. Dziś, kiedy o tym myślę, rumienię się z zażenowania. Czego ja nie robiłam! Pisałam jego imię w zeszycie (raz za razem, zabazgrując w ten sposób wszystkie kartki), całowałam jego plakat, pisałam do niego listy, wymyślałam romantyczne historie z nami w roli głównej... Dziś mnie to śmieszy, ale tamten okres w pewien sposób wpłynął na to, jakie mam marzenia dzisiaj, jako stara i bardzo już nieromantyczna baba. Otóż to właśnie za sprawą Hautamaekiego odkryłam istnienie kraju, który nazywa się Finlandia. Początkowo zachwycałam się nim jako ojczyzną mojego miłego. Potem jednak odkryłam inne rzeczy, które mnie zafascynowały - piękną przyrodę, chłodny klimat (uwielbiam marznąć), świetnych muzyków, dobre gry komputerowe, także trudny język. Jak dotąd nie udało mi się odwiedzić tego kraju, ale wciąż jest to moje marzenie numer jeden, które zamierzam spełnić w ciągu najbliższych dwóch lat.
  Dziś, gdy moja śmieszna młodzieńcza miłość jest tylko zabawnym wspomnieniem, chciałabym spędzić święta z moim niegdyś wymarzonym mężczyzną, by mu podziękować za to, że dał mi marzenie i w pewnym sensie cel w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 23. Biorę udział :)
  Obserwuję jako Ola Z
  E-mail: olgitarose@o2.pl

  Jeśli miałabym spędzić święta ze sławną osobą, byłaby to Jessica Alba. Bardzo lubię i cenię sobie tę aktorkę. Jest ona bardzo skromna, nie wywołuje skandali i ceni sobie prywatność. Niemalże zawsze można zobaczyć ją z uśmiechem na twarzy, ma pozytywne nastawienie do życia. Święta z nią spędzone na pewno bardzo dobrze bym wspominała.

  OdpowiedzUsuń
 24. Instagram:anetka15399
  Facebook:Aneta Okońska
  e-mail: mlodszaa1599@o2.pl
  Ja święta chciałabym spędzić z Antkiem Pawlickim, czyli moim ulubionym aktorem. Pokochałam Go za rolę Janka Markiewicza w serialu "Czas honoru". Antoni jest tak ciekawą osobowością, że nie sposób Go nie lubić. Według mnie jest jednym z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia i ma w sobie ogromny potencjał. Święta z Nim spędzone byłyby najpiękniejszymi w mym życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako : Agnieszka Wójcik
  meil: agnieszkawoj95@gmail.com
  Ja chciałabym spędzić święta z Jimmem Carreyem, gdyż jak nikt umie mnie rozśmieszyć. Robilibyśmy razem różne dziwne śmieszne miny i nie przejmowali się tym iż nikt inny nas nie rozumie bo mamy całkowicie różne poczucie humoru :) Poprosiłabym go o milion autografów, szczególnie na plytach z jego filmami. Potem mogłabym się chwalić przed znajomymi jaką gwiazdę poznałam. Może mój humor spodobałby się jemu aż tak bardzo iż załatwiłby mi jakąś rolę w filmie komediowym ? Może zostałabym gwiazdą i spędzałabym z nim więcej czasu? *.*

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako: Oblicza Rozy
  e-mail: obliczarozy@wp.pl

  Spędzenie świąt z obcą bądź co bądź osobą może być nieco stresująca. Nie chciałabym siedzieć z przygotowaną karteczką, na której znajduje się zarys, o co mam zapytać i jak się zachowywać. Aby czuć się swobodnie chciałabym się spotkać z pisarką, której pogoda ducha i pozytywne nastawienie do świata, sprawia, że nie można się krępować czy wstydzić. Mówię o Magdalenie Witkiewicz :) Nie jeden wieczór spędziłam w Jej towarzystwie, oczywiście dzięki książkom i czuję jakby pani Magda była moją przyjaciółką, która rozśmieszy, wzruszy, da dobrą radę :) Chciałabym porozmawiać o jej prywatnym sukcesie, a mianowicie zrzuceniu wagi. Wiem jak trudno zmobilizować się do ćwiczeń, "wziąć się za siebie" i jeszcze wytrwać w twardym dążeniu do celu. Mój słomiany zapał w tej kwestii jest straszny, więc taka szczera rozmowa (albo solidny kopniak) bardzo mi się przyda ;)
  Chciałabym spędzić czas w towarzystwie mądrej, uśmiechniętej i inspirującej kobiety. Pogadać jak z kumpelą o życiu, miłości do literatury, planach na przyszłość, szaleństwach, wspomnieniach świątecznych czy ulubionej tradycji...ot tak, po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się!
  Obserwują jako: Grażyna Wróbel
  E-mail: wróbel.g89@gmail.com

  Chciałabym spędzić święta z Marcinem Daniec, ponieważ byłyby to z całą pewnością najweselsze święta w dziejach mego życia ;) Brzuchy pękałyby nam ze śmiechu ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Tina Black
  Martynasp4@op.pl
  Muszę wybrać jedną postać? Tak się nie da! Jest tyle cudownych osób.. Myślę, że to dzień, który chciałabym spędzić z jakimś autorem, w końcu uwielbienie do książek do czegoś zobowiązuje i chociaż mam sentyment do niektórych aktorów, to jednak obecnie praktycznie w ogóle nie oglądam telewizji. Jeśli się dalej zastanawiać, to okres, który wolałabym spędzić jednak z polakiem (mimo, iż nie jestem szczególną patriotką) bo jednak kto lepiej zrozumie polaka, jak nie polak? I nie mówię tu tylko o barierach językowych ale również kulturalnych itp. Teraz już wielkiego wyboru nie mam, gdyż z polskich autorów interesuje mnie tylko moja święta trójca - Sapkowski, Ćwiek i Piekara. Myślę, że wybrałabym Ćwieka, ostatnio poznałam jego serię o Zagubionych Chłopcach, którzy zawładnęli moim sercem. To człowiek, którego pragnę bliżej poznać, dowiedzieć się skąd bierze inspiracje do pisania. Czy będzie jeszcze okazja do spotkania moich ulubionych bohaterów w kolejnej serii, którą podobno szykuje. Poza tym to niesamowicie pozytywny człowiek, którego poczucie humoru umiliłoby nam wieczór! ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako Agnieszka Borowska.
  mail: aga.bor81@gmail.com

  Hmm...o rany, ciężko tak wybrać jedną jedyną osobę, z którą chciałoby się spędzić święta. Aleee, myślę sobie, że fajnie by było pogadać i ogólnie miło spędzić czas z p. Marią Czubaszek. Kobietą inteligentną z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i przez to tak fantastycznie pozytywną, pełną energii, którą na pewno wiele osób od niej młodych mogłoby jej pozazdrościć. No i dodatkowy plus, że nie można by się było przy niej nudzić. Nie wiem tylko czy byłaby zadowolona z wigilijnej wieczerzy, bo parówek raczej wtedy się nie podaje...no ale dla Niej zrobiłabym wyjątek :) Bo czego się nie robi dla kogoś, kogo się bardzo lubi ceni :)

  OdpowiedzUsuń