niedziela, 26 listopada 2017

KONKURS #9 - KONKURSOWY CZARNY PIĄTEK 2.0

Hej, hej!
Mamy dla Was kolejny konkurs - tym razem na blogu. Link do wydarzenia ogólnego: KLIK. Mamy nadzieję, że będziecie brali udział.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku - przed przystąpieniem do konkursu proszę się z nim uważnie zapoznać.
Na udzielenie odpowiedzi od czasu opublikowania konkursu macie 48 godzin!


Sponsor: Media Rodzina
Organizator: Nasz Książkowir
Zadanie: Napisz, z jaką postacią z Harrego Pottera chciałbyś mieć dziecko i dlaczego? 

15 komentarzy:

 1. Bardzo oryginalne pytanie, haha :D Nie ukrywam, choć może jestem mało kreatywna, że najbezpieczniej czułabym się z samym Harrym Potterem. To w końcu nie byle jaki czarodziej, całkiem przystojny facet i bogata osobowość. Myślę, że byłby dobrym ojcem i mężem. W sumie trochę zazdroszczę Ginny... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Syriuszem. Co z tego, że starzec, a na dodatek prawdopodobnie gej. W roli chrzestnego się sprawdził. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że z Voldkiem. Miał taki seksowny nos, powalający urok osobisty, hipnotyzujące oczy, ponadprzeciętny iloraz inteligencji i zdumiewające zdolności magiczne. Grzech, by tak dobre geny poszły na marne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam i pomyślałam "A fuuuj", a potem zaczęłam szukać i skończyłam na Dumbledorze - władza kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cedrik Diggory - przystojny, inteligentny, utalentowany (same pozytywy! )

  OdpowiedzUsuń
 6. Fred Weasley - przebojowy,zabawny, przystojny,o wielkim sercu. Z kimś takim nie można się nudzić we dwójkę, więc jakże ciekawe musiałoby być wychowywanie z nim dziecka! Na pewno byłoby dużo śmiechu i nieprzewidzianych sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 7. Przynajmniej raz pytanie dla panów, a tu same panie się wypowiadają, nie czytają ze zrozumieniem :). Bellatrix Lestrange doskonale nadaję się na matkę i jest bardzo atrakcyjna, oduczę ją złych nawyków i będzie idealna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wybrałabym Freda Wesleya. Głównie dlatego, że aby mógł on zostać ojcem mojego dziecka-musiałby być żywy. Jest on zdecydowanie moją ulubioną postacią w całym universum.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hmm... Chyba z Lupinem. Co z tego, że jest wilkołakiem? Jest ułożonym, dojrzałym mężczyzną. Jest uosobieniem spokoju, co ja bardzo cenię. Patrząc na jego zachowanie wobec Harry'ego, byłby z niego dobry i kochający ojciec. Jeszcze dodatkowo jest przystojny. Ideał *-*

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm... Chyba z Lupinem. Co z tego, że jest wilkołakiem? Jest ułożonym, dojrzałym mężczyzną. Jest uosobieniem spokoju, co ja bardzo cenię. Patrząc na jego zachowanie wobec Harry'ego, byłby z niego dobry i kochający ojciec. Jeszcze dodatkowo jest przystojny. Ideał *-*

  OdpowiedzUsuń
 11. Najpierw pomyślałam o tym z punktu widzenia mężczyzny i wtedy wybrałabym Lunę Pomylunę- mimo tego, że była trochę zwariowana w końcu miała dobre serce;)
  Gdybym miała jednak wybierać mężczyznę stawiam na Kruma- lubię takich silnych, twardo stąpających po ziemi mężczyzn:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiktor Krum przystojny, cichy, sportowiec, z bardzo apetycznym ciałem. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ze śmierciożercą i czarodziejem czystej krwi - Draco Malfoy. Po prostu lubię tych złych. A może nie aż tak złych bo w końcu nie potrafił zabić Dumbledora. A pod sam koniec miałam wrażenie że staje się nawet dobry. No i jest przystojny, podoba mi się w nim jasna karnacja i jasne włosy.

  OdpowiedzUsuń
 14. z Severusem Snape! pokazałabym Severusowi, że to wspaniałe uczucie mieć rodzinę. że można się cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy. że każdy zasługuje na miłość. nie tylko nasze dziecko, ale również i on, Severus. ale przede wszystkim pokazałabym mu, że nieważne jakiej krwi jesteśmy, każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo do szczęścia i miłości. wypleniłabym mu te negatywne uczucia względem czystej krwi. wszak, jak dobrze wiemy, Snape wcale taki czysty nie był :P (nieee, nie chodzi mi o jego tłuste włosy XD) w gruncie rzeczy Severus nie był do końca taki zły. tylko po prostu schował swe pozytywne uczucia do klatki i szczelnie zamknął je milionami zaklęciami i urokami, byleby nikt nie zauważył, że on też potrafi być miły. spróbowałabym powoli, pomalutku uporać się z tymi schowanymi uczuciami. pokazać, że to nie jest coś złego. może nasze dziecko sprawiłoby, że otworzyłby szerzej oczy na inne sprawy i wreszcie... odetchnąłby z ulgą?
  poza tym nie wolno zapominać, że Severus jest niezwykle silnym czarodziejem. zna wiele potężnych zaklęć i uroków i wiem, że byłabym bezpieczna pod jego ramionami. że nasza rodzina byłaby bezpieczna. i żylibyśmy w spokoju i dobrocie, nie martwiąc się tym, że ktoś zraniłby nas. bo on raz-dwa by załatwił tego ktosia, pokazując właśnie, że ceni i kocha nas.

  Severusie Snape, zostaniesz moim mężem? :)

  OdpowiedzUsuń
 15. William Weasley byłby idealnym kandydatem na ojca. Billy jest odpowiedzialny - godnie wypełniał funkcję prefekta naczelnego, na doświadczenie w opiece nad dziećmi - wszak ma sporo młodszego rodzeństwa, którym z pewnością się zajmował. Można na nim polegać, więc pewnie aktywnie uczestniczył by w wychowywaniu swojego potomka. Dodatkowo ma wspaniałą mamę, osobę ciepłą i pogodą, która byłaby świetną babcią dla naszego dziecka.

  OdpowiedzUsuń